USB-s forrasztópáka kerámia forrasztóheggyel 5 V 8 W 400 °C, Basetech BT-2182450
Gyártó: Basetech
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
USB-s forrasztópáka kerámia forrasztóheggyel 5 V 8 W 400 °C, Basetech BT-2182450USB-s forrasztópáka kerámia forrasztóheggyel 5 V 8 W 400 °C, Basetech BT-2182450Könnyű és kézreálló forrasztópáka.Professzionális kerámia forrasztóheg...
Termékazonosító: 882234
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
USB-s forrasztópáka kerámia forrasztóheggyel 5 V 8 W 400 °C, Basetech BT-2182450
Könnyű és kézreálló forrasztópáka.Professzionális kerámia forrasztóhegy: felfűtés 15 mp alatt
Tápellátás USB-n keresztül
Mobil használat Powerbank segítségével
A Basetech USB-s forrasztópáka tökéletesen kézre áll, pehelykönnyű, ami jelentősen megkönnyíti az érzékeny alkatrészekkel végzett munkát. A kerámia forrasztóhegynek köszönhetően a forrasztópáka pillanatok alatt eléri a max. 400 °C-os üzemi hőmérsékletet, így azonnal megkezdhető vele a forrasztás. A forrasztópáka tápellátását pl. megfelelő USB csatlakozós hálózati adapterről lehet megoldani (nem része a szállításnak). Az USB csatlakozós forrasztópákát megfelelő powerbankről akár útközben is használhatja. A forrasztópáka biztonságos kezelése érdekében a forrasztóhegy 30 másodpercen belül kihűl.
Alkalmas tartalék forrasztóhegy rendelési száma: 2482484
Jellemzők:
Áramellátás USB-tápegységen keresztül: 5V
Kerámia forrasztócsúcs
Teljesítmény: takarékos 8 Watt
Műszaki adatok:
Felfűtési idő: 15 mp · Forrasztóhegy típus: Forrasztóhegy · Hőmérséklet (max.): 400 °C · Méret, hossz: 160 mm · Méret, magasság: 20 mm · Súly: 22 g · Teljesítmény (max.): 8 W · További műszaki adatok: Vezetékhossz: 1,35 m · Tápellátás: USB-n keresztül üzemeltetett · Átmérő: 19 mm · Üzemi feszültség: 5 V
Szállítás tartalma:
1 db USB-s forrasztópáka,1 db védősapka,1 db csatlakozóaljzat,1 db forrasztóón,Használati útmutató.
Figyelem:
Figyelem! A kiforrasztópáka nem alkalmas a számítógép vagy laptop USB-csatlakozójáról történő működtetésre.
| Hőmérséklet (max.) | 400 °C |
|---|---|
| Méret | (Ø x Ma) 19 mm x 20 mm |
| Súly | 22 g |
| Átmérő | 19 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Hossz | 160 mm |
| Forrasztóhegy típus | Forrasztóhegy |
| Tápellátás | USB-n keresztül üzemeltetett |
| Teljesítmény (max.) | 8 W |
| Üzemi feszültség | 5 V |
| Felfűtési idő | 15 mp |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Forrasztópáka |
| Termékazonosító | 882234 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Basetech |
| Cikkszám | 2182450 |
| Súly | 81 g |
| Vonalkód | 4053199996056 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Villámgyorsan megkaptam a rendelt árut, ami a leírásnak tökéletesen megfelel. Csakis pozitív!
380airbus –
remek, gyors és profi eladó!
jacksonteller –