Papírvágó vonalzó vágófeltéttel, Hama Procut 310
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Vágóvonalzó vágófeltéttel, HamaKézhezálló és mobilan alkalmazhatóCsúszásgátló gumilábakVágási hossz max. 31 cmA csúszásgátló gumilábak garantálják a biztos, egyenesvonalú vágást, 31 cm-ig. Igen alkalmas mobil felhasználáshoz....
Termékazonosító: 48697
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
Kézhezálló és mobilan alkalmazható
Csúszásgátló gumilábak
Vágási hossz max. 31 cm
A csúszásgátló gumilábak garantálják a biztos, egyenesvonalú vágást, 31 cm-ig. Igen alkalmas mobil felhasználáshoz. Átlátszó rászorítható vonalzó, cm– és coll-beosztással zseniális megoldás fotók és papírok vágásához.
Műszaki adatok:
Lapok száma vágásnál, max. (80 g/qm): 5 lap · Méret, mélység: 100 mm · Méret, szélesség: 310 mm · Papírformátum, max.: A4 · Vágás típus: Görgős vágó
Szállítás tartalma:
Vágógép · Vágóvonalzó · Vágófeltét.
| Papírformátum, max. | A4 |
|---|---|
| Lapok száma vágásnál, max. (80 g/qm) | 5 lap |
| Szélesség | 310 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Vágási magasság | 0,5 mm |
| Vágáshossz | 31 cm |
| Súly | 185 g |
| Termék típus | Görgős vágó |
| Termékazonosító | 48697 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 774923 |
| Súly | 183 g |
| Vonalkód | 4007249082244 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.