Feszültség- és frekvenciarelé, 2 kimenet/1 bemenet, Ziehl UFR1001E
Gyártó: Ziehl
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Feszültség- és frekvenciarelé, 2 kimenet/1 bemenet, Ziehl UFR1001EFeszültség- és frekvenciarelé, 2 kimenet/1 bemenet, Ziehl UFR1001EIdeális feszültség- és frekvenciafigyeléshezPlug & Play az előre beállított korlátokon keresztül Termékazonosító: 864843 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 249 990 Ft/db)
249 990 Ft
Feszültség- és frekvenciarelé, 2 kimenet/1 bemenet, Ziehl UFR1001E
Ideális feszültség- és frekvenciafigyeléshezPlug & Play az előre beállított korlátokon keresztül
Plombálható
Rácsos leválasztó reléként való felhasználás a saját generációs erőművekben, különösen a fotovoltaikus rendszerekben, a VDE-AR-N 4105 szerinti alacsony feszültségű hálózatba és a BDEW iránymutatásnak megfelelő középfeszültségű hálózatba. Frekvencia és feszültség monitorozása, vektor túlfeszültség monitorozása. Hibabiztos a csatlakoztatott tengelykapcsoló kapcsolójának figyelésével. Riasztás számláló és a riasztás összegének rögzítése. Középfeszültségű rendszerekben történő felhasználásra 8 programozható határérték.
Jellemzők:
4 számjegyű digitális kijelző · 2 kimeneti relé a visszacsatoló érintkezők figyelésével · Plug & Play az előre beállított korlátokon keresztül · Riasztási memória időbélyeggel (100 riasztás) · Szimuláció a kapcsolási idő mérésével · Vector túlfeszültség felügyelet.
Műszaki adatok:
Analóg bemenetek száma: 1 · Beépítési mélység: 55 mm · Kimenetek: 2 relé 6 A / 250 V / AC · Méret, hossz: 55 mm · Méret, magasság: 90 mm · Méret, szélesség: 105 mm · Mérési bemenetek: 1 · Relé kimenetek száma: 2 · Súly: 250 g · Súly, megjegyzés: Kb. · Üzemi feszültség: 24 V/DC,48 V/DC,110 V/AC,230 V/AC
| Gyártói szám | UFR1001E |
|---|---|
| Mérési bemenetek | 1 |
| Kimenetek | 2 relé 6 A / 250 V / AC |
| Méret | (H x Sz x Ma) 55 x 105 x 90 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Hossz | 55 mm |
| Szélesség | 105 mm |
| Analóg bemenetek száma | 1 |
| Relé kimenetek száma | 2 |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Üzemi feszültség | 48 V/DC |
| Üzemi feszültség | 110 V/AC |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Beépítési mélység | 55 mm |
| Súly megjegyzés | Kb. |
| Súly | 250 g |
| Termék típus | Feszültség- és frekvencia relé |
| Termékazonosító | 864843 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ziehl |
| Cikkszám | 197966 |
| Súly | 352 g |
| Vonalkód | 4016138748277 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.