Szénréteg ellenállás 1.2 kΩ Axiális kivezetéssel 0207 0.25 W Yageo CFR-25JT-52-1K2 1 db
Gyártó: Yageo
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Szénréteg ellenállás, 5%Műszaki adatok: Ellenállás típus: Szénréteg ellenállás · Ellenállásérték: 1.2 kΩ · Gyártói szám: CFR-25JT-52-1K2 · Hőmérséklet együttható: 350 ±ppm/°C · Kivitel: Axiális kivezetéssel · Méret, hossz: 6.3 mm ·...
Termékazonosító: 329941
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 100
10 Ft
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Szénréteg ellenállás · Ellenállásérték: 1.2 kΩ · Gyártói szám: CFR-25JT-52-1K2 · Hőmérséklet együttható: 350 ±ppm/°C · Kivitel: Axiális kivezetéssel · Méret, hossz: 6.3 mm · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.25 W · Tolerancia: 5 % · Átmérő: 2.4 mm
| Kivitel | Axiális kivezetéssel |
|---|---|
| Kivitel | 0207 |
| Ellenállás | 1.2 kΩ |
| Terhelhetőség | 0.25 W |
| Tolerancia | 5 % |
| Hőmérséklet együttható | 350 ±ppm/°C |
| Hossz | 6.3 mm |
| Átmérő | 2.4 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x H) 2.4 mm x 6.3 mm |
| Gyártói szám | CFR-25JT-52-1K2 |
| Termék típus | Szénréteg ellenállás |
| Termékazonosító | 329941 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Yageo |
| Cikkszám | 1417712 |
| Súly | 0.202 g |
| Vonalkód | 2050003798358 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.