Talaj PH mérő és talajnedvesség mérő készülék, 4 az 1-ben, X4-life
Gyártó: X4-LIFE
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Talaj PH mérő és talajnedvesség mérő készülék, 4 az 1-ben, X4-life4 az 1-ben talajvizsgálóA talaj pH értékének és nedvességének meghatározásaA talaj és környezete hőmérsékletének méréseAz adott hely fényintenzitásának meghatár...
Termékazonosító: 389194
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 690 Ft/db)
5 690 Ft
4 az 1-ben talajvizsgáló
A talaj pH értékének és nedvességének meghatározása
A talaj és környezete hőmérsékletének mérése
Az adott hely fényintenzitásának meghatározása
A digitális talajmérő készülékkel gyorsan és kényelmesen rögzíthető a pH érték, talajnedvesség és talajhőmérséklet, valamint az adott hely fényintenzitása. Állapítsa meg, hogy a talaj minősége és a környezeti viszonyok megfelelnek-e a növényei igényeinek. A talaj savtartalma nagyon fontos tényező a növények egészséges növekedésében. Ezért ezt rendszeresen felül kell vizsgálni. Az egyszerű kezelhetőségnek köszönhetően a mérési eredményeket azonnal leolvashatja a digitális kijelzőn.
Jellemzők:
Növényápoláshoz és termesztéshez, kis kertekbe, cserepes, balkon- és kerti növényekhez alkalmas · Méri a nedvességet a gyökereknél · Mobilan használható · LC kijelző háttérvilágítással · Stabil 200 mm-es mérő érzékelő · Automatikus kijelző lekapcsolódás.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 1 db 9 V-os elem (nem szállítjuk vele) · Gyártói szín: Fekete,Sárga · Hőmérséklet mérési tartomány: -9° ...+50°C. · Külső páratartalom mérési tartomány: 3 fokozat · Méret, magasság: 36 mm · Méret, mélység: 315 mm · Méret, szélesség: 63 mm · Mérési tartomány: Fényintenzitás
9 fokozat (LOW‐...HIGH) alacsonytól magasig
pH érték:
9 fokozat (5,0 ... 9,0) · Súly: 73 g · Érzékelő tápellátás: 1 db 9 V-os elem (nem szállítjuk vele)
Szállítás tartalma:
Talajvizsgáló,Elem ,Használati útmutató
| Külső páratartalom | 3 fokozat |
|---|---|
| Mérési tartomány | Fényintenzitás<br>9 fokozat (LOW‐...HIGH) alacsonytól magasig<br>pH érték:<br>9 fokozat (5,0 ... 9,0) |
| Hőmérséklet | -9° ...+50°C. |
| Súly | 73 g |
| Bázisállomás tápellátás | 1 db 9 V-os elem (nem szállítjuk vele) |
| Érzékelő tápellátás | 1 db 9 V-os elem (nem szállítjuk vele) |
| Szín | Fekete |
| Szín | Sárga |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 63 x 36 x 315 mm |
| Mélység | 315 mm |
| Magasság | 36 mm |
| Szélesség | 63 mm |
| Termék típus | Talajmérő készülék |
| Termékazonosító | 389194 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | X4-LIFE |
| Cikkszám | 1195354 |
| Súly | 220 g |
| Vonalkód | 4250679501780 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Köszönöm szépen
Millonkapitany –