Rademacher WR-Typ 811-5 Panel Keménypapír (H x Sz) 160 mm x 100 mm 35 µm Raszterméret 2.54 mm Tartalom 1 db
Gyártó: WR Rademacher
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Forrpont-raszteres panelekMűszaki adatok: ATT.INT.PRINTED_CONDUCTORS_NUMBER: 39 · Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.5 mm · Gyártói szám: WR-Typ 811-5 · Lemez típus: Panel · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 160 mm · Méret, szé...
Termékazonosító: 28851
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
Műszaki adatok:
ATT.INT.PRINTED_CONDUCTORS_NUMBER: 39 · Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.5 mm · Gyártói szám: WR-Typ 811-5 · Lemez típus: Panel · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 160 mm · Méret, szélesség: 100 mm · Raszterméret: 2.54 mm · Tartalom: 1 db · Vörösréz bevonat: 35 µm
| Anyag | Keménypapír |
|---|---|
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| RM | 2.54 mm |
| Méret | (H x Sz) 160 mm x 100 mm |
| Vezetők száma | 39 |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Lyuk átmérő | 1 mm |
| Anyagvastagság | 1.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | WR-Typ 811-5 |
| Anyag | Papírbakelit rézfóliával |
| Réz alátét (vastagság) | 35 µm |
| Anyagvastagság | 1,5 mm |
| Termék típus | Panel |
| Termékazonosító | 28851 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WR Rademacher |
| Cikkszám | 529593 |
| Súly | 32 g |
| Vonalkód | 4031909007865 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.