Kísérleti forr-csík-raszteres kártya 710-5
Gyártó: WR Rademacher
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kísérleti forrcsík-raszteres panelMűszaki adatok: Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.5 mm · Gyártói szám: WR-Typ 710-5 · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 160 mm · Méret, szélesség: 100 mm · Raszterméret: 2.54 mm · Tartalom: 1...
Termékazonosító: 28831
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 895 Ft/db)
895 Ft
Műszaki adatok:
Anyag: Keménypapír · Anyagvastagság: 1.5 mm · Gyártói szám: WR-Typ 710-5 · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 160 mm · Méret, szélesség: 100 mm · Raszterméret: 2.54 mm · Tartalom: 1 db · Típus: Panel · Vezetők száma: 39 · Vörösréz bevonat: 35 µm
| Anyag | Keménypapír |
|---|---|
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| RM | 2.54 mm |
| Méret | (H x Sz) 160 mm x 100 mm |
| Vezetők száma | 39 |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Lyuk átmérő | 1 mm |
| Anyagvastagság | 1.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | WR-Typ 710-5 |
| Anyag | Papírbakelit rézfóliával |
| Réz alátét (vastagság) | 35 µm |
| Termék típus | Panel |
| Termékazonosító | 28831 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WR Rademacher |
| Cikkszám | 529506 |
| Súly | 35 g |
| Vonalkód | 4031909007605 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden rendben,gyorsan lezajlott,ajánlom+++++++
Boni06 –