Rademacher WR-Typ 912 Kísérletező panel Epoxi (H x Sz) 160 mm x 100 mm 35 µm Raszterméret 2.54 mm Tartalom 1 db
Gyártó: WR Rademacher
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LaborkártyákMűszaki adatok: ATT.INT.PRINTED_CONDUCTORS_NUMBER: 37 · Anyag: Epoxi · Anyagvastagság: 1.5 mm · Gyártói szám: WR-Typ 912 · Kivitel: Csatlakozási lehetőséggel és rögzítő furatokkal 31 pólusú DIN 41617 csatlakozókhoz. · L...
Termékazonosító: 27241
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 190 Ft/db)
3 190 Ft
Műszaki adatok:
ATT.INT.PRINTED_CONDUCTORS_NUMBER: 37 · Anyag: Epoxi · Anyagvastagság: 1.5 mm · Gyártói szám: WR-Typ 912 · Kivitel: Csatlakozási lehetőséggel és rögzítő furatokkal 31 pólusú DIN 41617 csatlakozókhoz. · Lemez típus: Kísérletező panel · Lyuk átmérő: 1 mm · Méret, hossz: 160 mm · Méret, szélesség: 100 mm · Raszterméret: 2.54 mm · Tartalom: 1 db · Vörösréz bevonat: 35 µm
| Kivitel | Csatlakozási lehetőséggel és rögzítő furatokkal 31 pólusú DIN 41617 csatlakozókhoz. |
|---|---|
| Anyag | Epoxi |
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| RM | 2.54 mm |
| Méret | (H x Sz) 160 mm x 100 mm |
| Vezetők száma | 37 |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Lyuk átmérő | 1 mm |
| Anyagvastagság | 1.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | WR-Typ 912 |
| Anyag | Epoxy rézfóliával |
| Típus | C-912-EP |
| Termék típus | Kísérletező panel |
| Termékazonosító | 27241 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WR Rademacher |
| Cikkszám | 521177 |
| Súly | 45 g |
| Vonalkód | 4031909008701 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.