H0 Fényjelzések
Woodland Scenics H0 Bejárati lámpa Egy részes WJP5655 2 db
Gyártó: Woodland Scenics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Woodland Scenics H0 Bejárati lámpa Egy részes WJP5655 2 db
Termékazonosító: 974686
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 790 Ft/db)
9 790 Ft
Filigrán design
Műszaki adatok:
Korosztály: 15 éves kortól · Megépítési méret: H0 · Méret, magasság: 5 mm · Méret, szélesség: 4.9 mm · Szín: Melegfehér · Termék típus: Bejárati lámpa
Műszaki adatok:
Korosztály: 15 éves kortól · Megépítési méret: H0 · Méret, magasság: 5 mm · Méret, szélesség: 4.9 mm · Szín: Melegfehér · Termék típus: Bejárati lámpa
| Megépítési méret | H0 |
|---|---|
| Kivitel | Egy részes |
| Szín | Melegfehér |
| Szélesség | 4.9 mm |
| Magasság | 5 mm |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Termék típus | Bejárati lámpa |
| Termékazonosító | 974686 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Woodland Scenics |
| Cikkszám | 1485018 |
| Súly | 18 g |
Hozza életre vasútmodelljét a reális fényjelzésekkel! A H0 méretarányú világítás készleteivel és építőkészleteivel Viessmann, Märklin, Busch, Faller és Woodland Scenics márkák termékei között megtalálhatja az ideálit. Sárgaréz lámpák, utcai lámpák vagy jelzőfények - a megfelelő fényjelzéssel modellvasútja még valóságosabb lesz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.