Fúrógép tartozékok, kiegészítők
Wolfcraft 2147000 Hajlékony tengely 1 db
Gyártó: Wolfcraft
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wolfcraft 2147000 Hajlékony tengely 1 db
Termékazonosító: 790563
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 32 990 Ft/db)
32 990 Ft
| Fesztáv | 0,5 - 8 mm |
|---|---|
| Hossz | 1300 mm |
| Szár átmérő | 8 mm |
| Megengedhető fordulatszám (max.) | 3500 fordulat/perc |
| Termékazonosító | 790563 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wolfcraft |
| Cikkszám | 467115 |
| Súly | 1.214 kg |
| Vonalkód | 4006885214705 |
A fúrógépek hatékonyságát és sokoldalúságát nagymértékben növelhetik az megfelelő kiegészítők. Fúrógép tartozékok kínálatunkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint a Bosch Accessories, Metabo, Alpen, Wolfcraft és Bosch Professional termékei.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.