Ágvágó, Wolf Garten POWER CUT RR 900 T Premium Plus 73CGA008650
Gyártó: Wolf Garten
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Ágvágó, Wolf Garten POWER CUT RR 900 T Premium Plus 73CGA008650Ágvágó, Wolf Garten POWER CUT RR 900 T Premium Plus 73CGA008650Teleszkópos fogantyú hossza 650 - 900 mmÁgátmérő 50 mm-ig2 élűAkár négyszer nagyobb az erőát...
Termékazonosító: 874276
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
Ágvágó, Wolf Garten POWER CUT RR 900 T Premium Plus 73CGA008650
Teleszkópos fogantyú hossza 650 - 900 mmÁgátmérő 50 mm-ig
2 élű
Akár négyszer nagyobb az erőátvitel a vágófej technológiának köszönhetően. Ergonomikus, kétkomponensű markolat puha betéttel. Max. 50 mm átmérőjű ágakhoz. Tapadásmentes bevonattal ellátott pengék. Eloxált rudak. Cserélhető kopó alkatrészek. Lapos csavaros kötések. Ütéscsillapító gumi ütközők.
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 900 mm · Vágási elv: Bypass · Vágásvastagság: 50 mm · Ágvágó jellemzők: Tapadásmentes bevonat
| Jellemzők | Tapadásmentes bevonat |
|---|---|
| Vágási elv | Bypass |
| Vágásvastagság | 50 mm |
| Hossz | 900 mm |
| Termék típus | Ágvágó |
| Termékazonosító | 874276 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wolf Garten |
| Cikkszám | 1348410 |
| Súly | 1.567 kg |
| Vonalkód | 4009269305549 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.