Antenna kábelek (szerelt)
Wittenberg Antennen SAT Csatlakozókábel [4x F dugó - 1x F dugó] 16.00 m 100 dB Fehér
Gyártó: Wittenberg Antennen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wittenberg Antennen SAT Csatlakozókábel [4x F dugó - 1x F dugó] 16.00 m 100 dB Fehér
Termékazonosító: 918609
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 46 990 Ft/db)
46 990 Ft
| Csatlakozó típus | SAT |
|---|---|
| A típusú csatlakozók száma | 4 x |
| Csatlakozó típus A | F dugó |
| B típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó típus B | F dugó |
| Kábelhossz | 16.00 m |
| Szín | Fehér |
| Árnyékolás nagyobb mint | 100 dB |
| Árnyékolás | fonat árnyékolás |
| Dugó kivitel | egyenes |
| Vezeték alkalmazás | SAT |
| Kivitel | Csatlakozókábel |
| Kábel kivitel | Kerek |
| Halogénmentes | Nem |
| Termék típus | SAT Csatlakozókábel |
| Termékazonosító | 918609 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wittenberg Antennen |
| Cikkszám | 942379 |
| Súly | 4.45 kg |
Antenna kábeleinkkel biztosíthatja a kristálytiszta TV- és rádiójelvételt. Kínálatunkban megtalálja az Axing, SpeaKa Professional, Schwaiger, Kathrein és renkforce márkák által gyártott szerelt antennákábeleket, melyek többféle hosszban és színben kaphatók. Válasszon a 75 Ω impedanciás kábelből, melyek ferritmaggal ellátva csökkentik a zajt és zavaró jelenségeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
![Wittenberg Antennen SAT Csatlakozókábel [4x F dugó - 1x F dugó] 16.00 m 100 dB Fehér](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0918/270/918609-1_20241210072318.jpg)
![Wittenberg Antennen SAT Csatlakozókábel [4x F dugó - 1x F dugó] 16.00 m 100 dB Fehér 2. kép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0918/270/918609-2_20241210072318.jpg)
![Wittenberg Antennen SAT Csatlakozókábel [4x F dugó - 1x F dugó] 16.00 m 100 dB Fehér bélyegkép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0918/90/918609-1_20241210072318.jpg)
![Wittenberg Antennen SAT Csatlakozókábel [4x F dugó - 1x F dugó] 16.00 m 100 dB Fehér 2. bélyegkép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0918/90/918609-2_20241210072318.jpg)
Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.