Mobil internet tartozékok
Wittenberg Antennen Duo Set 2x LAT 22 Irányított antenna LTE 800
Gyártó: Wittenberg Antennen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wittenberg Antennen Duo Set 2x LAT 22 Irányított antenna LTE 800
Termékazonosító: 917710
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 38 990 Ft/db)
38 990 Ft
| Sugár hossz | 783 mm |
|---|---|
| Kábelhossz | 10 m |
| Csatlakozó | SMA |
| Szín | Szürke |
| Hálózatalkalmasság | LTE 800 |
| Antenna típus | Irányított antenna |
| LTE Frekvencia | 800 MHz |
| Mobilkommunikációs szabvány | LTE |
| Nyert jel | 11 dB |
| Termék típus | Mobiltelefon antenna |
| Termékazonosító | 917710 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wittenberg Antennen |
| Cikkszám | 662879 |
| Súly | 2.515 kg |
A mobil internet tartozékok kategóriánkban megtalálhatók az antenna készletek és kiegészítők, amelyekkel megbízhatóbb és gyorsabb internetkapcsolatot biztosíthatsz okostelefonodon vagy tabletteden. Renkforce és Wittenberg Antennen márkák kínálatából választhatsz a számodra legmegfelelőbb modellt, legyen szó GSM, UMTS, LTE, 5G vagy WiFi antennákról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.