Mobil internet tartozékok
Wittenberg Antennen Duo Set 2x LAT 54 Irányított antenna LTE 1800
Gyártó: Wittenberg Antennen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wittenberg Antennen Duo Set 2x LAT 54 Irányított antenna LTE 1800
Termékazonosító: 921942
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 46 990 Ft/db)
46 990 Ft
| Csatlakozó | SMA (közvetlen csatlakozóval vagy adapterrel oldható meg az FME (f) -től SMA-ig) |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Hálózatalkalmasság | LTE 1800 |
| GSM frekvencia | 900 MHz |
| GSM frekvencia | 1800 MHz |
| Antenna típus | Irányított antenna |
| LTE Frekvencia | 1800 MHz |
| Mobilkommunikációs szabvány | LTE |
| Termék típus | Mobiltelefon antenna |
| Termékazonosító | 921942 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wittenberg Antennen |
| Cikkszám | 518852 |
| Súly | 2.12 kg |
A mobil internet tartozékok kategóriánkban megtalálhatók az antenna készletek és kiegészítők, amelyekkel megbízhatóbb és gyorsabb internetkapcsolatot biztosíthatsz okostelefonodon vagy tabletteden. Renkforce és Wittenberg Antennen márkák kínálatából választhatsz a számodra legmegfelelőbb modellt, legyen szó GSM, UMTS, LTE, 5G vagy WiFi antennákról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.