Elosztódoboz nedves helyiségbe
Wiska 10101464 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 160 x 140 x 81 mm Fehér IP66/IP67 1 db
Gyártó: Wiska
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiska 10101464 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 160 x 140 x 81 mm Fehér IP66/IP67 1 db
Termékazonosító: 922497
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 890 Ft/db)
8 890 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Védelmi típus | IP66/IP67 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 160 x 140 x 81 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 81 mm |
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Jellemzők | Csokival |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Anyag | Polipropilén |
| Kivitel | Szorítóval |
| Termék típus | Leágaztató doboz |
| Termékazonosító | 922497 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiska |
| Cikkszám | 612984 |
| Súly | 346 g |
Elosztódobozok nedves helyiségekhez: biztosítsa a biztonságos és megbízható áramkört fürdőszobákban, konyhákban és más párás környezetekben. A Wiska, Spelsberg, Hensel, OBO Bettermann és KOPOS márkák kínálatából kiválaszthatja a megfelelő méretű és IP védettségű dobozt igényeinek megfelelően. Leágaztató dobozokat is találhat ebben a kategóriában, amelyek tökéletesek a kábelek elvezetésére.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.