Wiska 10101460 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 160 x 140 x 81 mm Fekete IP66/IP67 1 db
Gyártó: Wiska
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Elosztódoboz 160 x 140 x 81 mm, fekete, IP66/IP67, Wiska 10101460Elosztódoboz 160 x 140 x 81 mm, fekete, IP66/IP67, Wiska 10101460IP66 / 67HalogénmentesHőre lágyulóAz ideális beépítési körülmények a kibővített belső té...
Termékazonosító: 922500
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 990 Ft/db)
7 990 Ft
Elosztódoboz 160 x 140 x 81 mm, fekete, IP66/IP67, Wiska 10101460
IP66 / 67Halogénmentes
Hőre lágyuló
Az ideális beépítési körülmények a kibővített belső térnek köszönhetően lehetővé teszik a sorkapcsok, elektronikus alkatrészek, stb. egyszerű telepítését. A padlóban levő önzáró membrán lehetővé teszi a kábelkivezetések tiszta telepítését a falon. Tíz kábelbevezetés beépített M20 menettel és puha membránnal.
Műszaki adatok:
Anyag: Polipropilén · Gyártói szín: Fekete · Kivitel (általános): Szorító nélkül · Méret, hossz: 160 mm · Méret, magasság: 81 mm · Méret, szélesség: 140 mm · Nedves helyiségbe való elágazódoboz jellemzők: Csoki nélkül,Halogénmentes · Tartós hőmérsékletállás: -30 ° C
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Védelmi típus | IP66/IP67 |
| Tartós hőmérsékletállás | -30 ° C100 ° C, rövid ideig120 °C |
| Méret | (H x Sz x Ma) 160 x 140 x 81 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 81 mm |
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Jellemzők | Csoki nélkül |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Anyag | Polipropilén |
| Kivitel | Szorító nélkül |
| Termék típus | Leágaztató doboz |
| Termékazonosító | 922500 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiska |
| Cikkszám | 612980 |
| Súly | 282 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.