Elosztódoboz nedves helyiségbe
Wiska 10060702 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 140 x 140 x 82 mm Élénk szürke (RAL 7035) IP66/IP67 1 db
Gyártó: Wiska
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiska 10060702 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 140 x 140 x 82 mm Élénk szürke (RAL 7035) IP66/IP67 1 db
Termékazonosító: 922266
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 590 Ft/db)
6 590 Ft
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
|---|---|
| Védelmi típus | IP66/IP67 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 140 x 140 x 82 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 82 mm |
| Hossz | 140 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Csoki nélkül |
| Anyag | Polipropilén |
| Kivitel | 1010 |
| Termék típus | Leágaztató doboz |
| Termékazonosító | 922266 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiska |
| Cikkszám | 611736 |
| Súly | 279 g |
Elosztódobozok nedves helyiségekhez: biztosítsa a biztonságos és megbízható áramkört fürdőszobákban, konyhákban és más párás környezetekben. A Wiska, Spelsberg, Hensel, OBO Bettermann és KOPOS márkák kínálatából kiválaszthatja a megfelelő méretű és IP védettségű dobozt igényeinek megfelelően. Leágaztató dobozokat is találhat ebben a kategóriában, amelyek tökéletesek a kábelek elvezetésére.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.