Wiska 10060533 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 110 x 110 x 66 mm Fehér IP66/IP67 1 db
Gyártó: Wiska
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Leágaztató doboz 110 x 110 x 66 mm, fehér, IP66/IP67, Wiska 10060533Leágaztató doboz 110 x 110 x 66 mm, fehér, IP66/IP67, Wiska 10060533IP66 / 67Halogénmentes hőre lágyuló4 rögzített csavar4 belső nyíláson keresztül va...
Termékazonosító: 922267
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
Leágaztató doboz 110 x 110 x 66 mm, fehér, IP66/IP67, Wiska 10060533
IP66 / 67Halogénmentes hőre lágyuló
4 rögzített csavar
4 belső nyíláson keresztül van rögzítve a tömítési területen kívül. 7 elasztikus, önzáró átmenő membránnal az oldalsó szerszám nélküli kábelbevezetéshez és az alsó részhez 3, valamint 7 beépített M 25 menettel, rögzítőanyák nélkül. Kábel Ø: 3 - 17 mm.
Műszaki adatok:
Anyag: Polipropilén · Gyártói szín: Fehér · Kivitel (általános): 607 · Méret, hossz: 110 mm · Méret, magasság: 66 mm · Méret, szélesség: 110 mm · Nedves helyiségbe való elágazódoboz jellemzők: Halogénmentes,Csoki nélkül · További műszaki adatok: Üzemi hőmérséklet: -30 és 100 ° C között, rövid ideig kb. 120 ° C-ig · Lángállóság: Izzóvezeték vizsgálata 750 ° C az EN 60695-2-11 szerint · 690 V · Védelmi típus: IP66/IP67
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Védelmi típus | IP66/IP67 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 110 x 110 x 66 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 66 mm |
| Hossz | 110 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Csoki nélkül |
| Anyag | Polipropilén |
| Kivitel | 607 |
| Termék típus | Leágaztató doboz |
| Termékazonosító | 922267 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiska |
| Cikkszám | 611734 |
| Súly | 149 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.