Wiska 10062215 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 140 x 140 x 82 mm Fekete (RAL 9005) IP66/IP67 1 db
Gyártó: Wiska
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Csatlakozó doboz COMBI 1010/5 / SSzorítóbetéttelEz a szöveg gépi fordítással készült.Műszaki adatok: Anyag: Polipropilén · Gyártói szín: Fekete (RAL 9005) · Méret, hossz: 140 mm · Méret, magasság: 82 mm · Méret, széless...
Termékazonosító: 973435
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 990 Ft/db)
7 990 Ft
Szorítóbetéttel
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Anyag: Polipropilén · Gyártói szín: Fekete (RAL 9005) · Méret, hossz: 140 mm · Méret, magasság: 82 mm · Méret, szélesség: 140 mm · Nedves helyiségbe való elágazódoboz jellemzők: Csokival · További műszaki adatok: Névleges áram terminál: 57 A · Védelmi típus: IP66/IP67
| Szín | Fekete (RAL 9005) |
|---|---|
| Védelmi típus | IP66/IP67 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 140 x 140 x 82 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 82 mm |
| Hossz | 140 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Jellemzők | Csokival |
| Anyag | Polipropilén |
| Termék típus | Leágaztató doboz |
| Termékazonosító | 973435 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiska |
| Cikkszám | 1897869 |
| Súly | 346 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.