Torx csavarhúzók
Wiha 362 Műhely Torx csavarhúzó Méret (csavarhúzó) T 15 Penge hossz: 80 mm 1 db
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha 362 Műhely Torx csavarhúzó Méret (csavarhúzó) T 15 Penge hossz: 80 mm 1 db
Termékazonosító: 796059
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 890 Ft/db)
2 890 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Méret | T 15 |
| Penge hossz | 80 mm |
| Hossz | 191 mm |
| Markolat hossz | 111 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Penge Ø | 4 mm |
| Anyag | Króm-vanádium-molibdén acél |
| Anyagjellemző | Matt, krómozott |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Elhajtás | TORX |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Termék típus | Torx csavarhúzó |
| Termékazonosító | 796059 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 857696 |
| Súly | 51 g |
| Vonalkód | 4010995012915 |
A Torx csavarhúzók speciális alakjukkal ideálisak a modern hardverekhez és szerelvényekhez. Wera, Wiha, Bahco, Gedore és Bosch Professional márkák kínálatában megtalálhatók a legkiválóbb minőségű Torx csavarhúzók, melyekkel precíz munkavégzésre számíthat. Proxxon Flex-Dot készleteivel vagy Knipex VDE torx csavarhúzóival könnyedén szerelheti össze bútorait, eszközöket és elektromos berendezéseket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.