Speciális csavarhúzók
Wiha Dugókulcs csavarhúzó Műhely Méret (csavarhúzó) 8 mm Penge hossz: 125 mm
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha Dugókulcs csavarhúzó Műhely Méret (csavarhúzó) 8 mm Penge hossz: 125 mm
Termékazonosító: 969314
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 290 Ft/db)
7 290 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Méret | 8 mm |
| Penge hossz | 125 mm |
| Hossz | 157 mm |
| Markolat átmérő | 32 mm |
| Markolat hossz | 132 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Fényesre nikkelezett |
| Elhajtás | Külső négylap |
| Anyag | Króm vanádium acél, teljesen átedzve, fényesre nikkelezve |
| Kulcsszélesség | 8 mm |
| Termék típus | Dugókulcs csavarhúzó |
| Termékazonosító | 969314 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 778535 |
| Súly | 109 g |
Speciális csavarhúzók kellenek? A Wiha, kwb, TOOLCRAFT, Wera és KS Tools márkák széles választékából biztosan megtalálod a megfelelő szerszámot iPhone, Apple készülékek vagy más speciális csavarokhoz. VDE plusz/mínusz csavarhúzók, Tri-Wing csavarhúzók, iPhone csavarhúzók - választékunkban mindenki megtalálja a neki megfelelőt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.