Belsőkulcsnyílású csavarhúzó
Wiha 334 Műhely Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 5 mm Penge hossz: 200 mm Méret, hossz: 232 mm
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha 334 Műhely Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 5 mm Penge hossz: 200 mm Méret, hossz: 232 mm
Termékazonosító: 790658
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 5 mm |
| Penge hossz | 200 mm |
| Hossz | 232 mm |
| Markolat hossz | 32 mm |
| Penge kivitel | Hatlap penge |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Fényesre nikkelezett |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | T markolat |
| Anyag | Króm vanádium acél, teljesen átedzve, fényesre nikkelezve |
| Kulcstávolság | 5 mm |
| Termék típus | Belső hatlap csavarhúzó |
| Termékazonosító | 790658 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 778504 |
| Súly | 73 g |
| Vonalkód | 4010995009182 |
Belsőkulcsnyílású csavarhúzók széles választéka várja Önt! A Wera, Wiha, Bahco, KS Tools és C.K. márkák kiváló minőségű eszközeivel könnyedén meg tudja oldani a legkülönfélébb feladatokat. T-markolatos vagy hatszögletű formájú csavarhúzókat kínálunk, különböző kulcsszélességekkel és hosszúságokkal. Elektronika- és finommechanikai munkákhoz is találhat megfelelő eszközt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.