Belsőkulcsnyílású csavarhúzó
Wiha 367 Műhely Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 4 mm Penge hossz: 100 mm Méret, hossz: 211 mm
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha 367 Műhely Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 4 mm Penge hossz: 100 mm Méret, hossz: 211 mm
Termékazonosító: 796003
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 890 Ft/db)
3 890 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 4 mm |
| Penge hossz | 100 mm |
| Hossz | 211 mm |
| Markolat átmérő | 30 mm |
| Markolat hossz | 111 mm |
| Penge kivitel | Hatlap penge |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Matt, krómozott |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Jellemzők | Gömbfej |
| Anyag | Króm-vanádium acél, teljesen átedzve, matt krómozással. |
| Méret (markolat) | (L x Ø) 100 x 30 mm |
| Kulcstávolság | 4 mm |
| Termék típus | Belső hatlap csavarhúzó |
| Termékazonosító | 796003 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 778402 |
| Súly | 58 g |
| Vonalkód | 4010995263294 |
Belsőkulcsnyílású csavarhúzók széles választéka várja Önt! A Wera, Wiha, Bahco, KS Tools és C.K. márkák kiváló minőségű eszközeivel könnyedén meg tudja oldani a legkülönfélébb feladatokat. T-markolatos vagy hatszögletű formájú csavarhúzókat kínálunk, különböző kulcsszélességekkel és hosszúságokkal. Elektronika- és finommechanikai munkákhoz is találhat megfelelő eszközt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.