Belsőkulcsnyílású csavarhúzó
Wiha 367 Műhely Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 1.5 mm Penge hossz: 75 mm Méret, hossz: 179 mm
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha 367 Műhely Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 1.5 mm Penge hossz: 75 mm Méret, hossz: 179 mm
Termékazonosító: 790657
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 290 Ft/db)
3 290 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 1.5 mm |
| Penge hossz | 75 mm |
| Hossz | 179 mm |
| Markolat átmérő | 23 mm |
| Markolat hossz | 104 mm |
| Penge kivitel | Hatlap penge |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Matt, krómozott |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Jellemzők | Gömbfej |
| Anyag | Króm-vanádium acél, teljesen átedzve, matt krómozással. |
| Méret (markolat) | (L x Ø) 75 x 23 mm |
| Kulcstávolság | 1.5 mm |
| Termék típus | Belső hatlap csavarhúzó |
| Termékazonosító | 790657 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 778397 |
| Súly | 30 g |
| Vonalkód | 4010995263034 |
Belsőkulcsnyílású csavarhúzók széles választéka várja Önt! A Wera, Wiha, Bahco, KS Tools és C.K. márkák kiváló minőségű eszközeivel könnyedén meg tudja oldani a legkülönfélébb feladatokat. T-markolatos vagy hatszögletű formájú csavarhúzókat kínálunk, különböző kulcsszélességekkel és hosszúságokkal. Elektronika- és finommechanikai munkákhoz is találhat megfelelő eszközt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.