Speciális csavarhúzók
Wiha 328 Plusz/mínusz csavarhúzó VDE Méret (csavarhúzó) SL/PZ 2 Penge hossz: 100 mm
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha 328 Plusz/mínusz csavarhúzó VDE Méret (csavarhúzó) SL/PZ 2 Penge hossz: 100 mm
Termékazonosító: 969305
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Alkalmazás | VDE |
|---|---|
| Méret | SL/PZ 2 |
| Penge hossz | 100 mm |
| Hossz | 218 mm |
| Markolat átmérő | 36 mm |
| Markolat hossz | 100 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Króm-vanádium-molibdén acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Barnított |
| DIN szabvány | DIN EN 60900 |
| Elhajtás | Plusz/mínusz |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Anyag | Közvetlenül a pengére fröccsöntött védőszigeteléssel |
| Méret (markolat) | (L x Ø) 100 x 36 mm |
| Szabványok | DIN ISO 2380 |
| EN szabvány | EN 60900 |
| Termék típus | Plusz/mínusz csavarhúzó |
| Termékazonosító | 969305 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 778275 |
| Súly | 105 g |
Speciális csavarhúzók kellenek? A Wiha, kwb, TOOLCRAFT, Wera és KS Tools márkák széles választékából biztosan megtalálod a megfelelő szerszámot iPhone, Apple készülékek vagy más speciális csavarokhoz. VDE plusz/mínusz csavarhúzók, Tri-Wing csavarhúzók, iPhone csavarhúzók - választékunkban mindenki megtalálja a neki megfelelőt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Tökéletes Német minőség
atesz0221 –