Wiha 27083 Zseb tolómérő 150 mm
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Zseb tolómérő 150 mm, Wiha 27083Zseb tolómérő 150 mm, Wiha 27083Jellemzők: Külső-, belső- és mélységmérésekhez · A Nonius zöld színárnyalata jó kontrasztot biztosít a könnyű olvasáshoz · Kijelzés: 39 mm-es Nonius hosszúság,...
Termékazonosító: 794301
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
Zseb tolómérő 150 mm, Wiha 27083
Jellemzők:Külső-, belső- és mélységmérésekhez · A Nonius zöld színárnyalata jó kontrasztot biztosít a könnyű olvasáshoz · Kijelzés: 39 mm-es Nonius hosszúság, milliméterben és hüvelykben · 0,1 mm vagy 1/64 hüvelyk.
Műszaki adatok:
Anyag: Műanyag,Üvgszál · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Leolvasás: 0.1 mm · Mérési tartomány (max.): 150 mm
| Mérési tartomány (max.) | 150 mm |
|---|---|
| Leolvasás | 0.1 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag | Üvgszál |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Gyártói szám | caliMax |
| Anyag | Nemfémes, 50% üvegszál tartalmú High-Tech anyag |
| Leolvasás | 0,1 mm |
| Mérési tartomány | 150 mm |
| Termék típus | Zseb tolómérő |
| Termékazonosító | 794301 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 1177139 |
| Súly | 72 g |
| Vonalkód | 2050003019767 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.