Tolómérők
Wiha 27082 Órás tolómérő 150 mm
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha 27082 Órás tolómérő 150 mm
Termékazonosító: 794300
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Mérési tartomány (max.) | 150 mm |
|---|---|
| Leolvasás | 0.1 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag | Üvgszál |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Gyártói szám | dialMax |
| Anyag | Nemfémes, 50% üvegszál tartalmú High-Tech anyag |
| Leolvasás | 0,1 mm |
| Mérési tartomány | 150 mm |
| Termék típus | Órás tolómérő |
| Termékazonosító | 794300 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 1177138 |
| Súly | 105 g |
| Vonalkód | 4010995270827 |
Precíz mérésekhez? A megfelelő tolómérővel könnyedén megvalósíthatja! Kínálatunkban megtalálja a klasszikus vonalzós tolóméréseket, mérőórás változatokat és digitális zsebtolómérőket is. Ismert márkák, mint a Dasqua, KS Tools, Horex, HELIOS PREISSER és Basetech garantálják a minőséget. Válassza ki a méreteknek megfelelő tolómérőt és induljon el a pontos munkába!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.