Wiha Belső hatlap Hajlított csavarhúzó készlet 5 részes
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha Belső hatlap Hajlított csavarhúzó készlet 0.7 mm,0.9 mm,1.3 mm,1.5 mm,2 mm 5 részesHatlapos kulcs a Classic tartóbanExtra: a hagyományos kulcsméretek a tartóban áttekinthetően helye...
Termékazonosító: 794298
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
Wiha
Belső hatlap
Hajlított csavarhúzó készlet
0.7 mm,0.9 mm,1.3 mm,1.5 mm,2 mm
5 részes
Hatlapos kulcs a Classic tartóban
Extra: a hagyományos kulcsméretek a tartóban áttekinthetően helyezkednek el. · Egyszerűen és gyorsan kezelhető mivel az imbuszkulcs fixen felütközik. · Penge: króm-vanádium acél, teljesen átedzve, barnítva · Szabványok: az ISO 2936L-nek megfelelően
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Króm-vanádium acél · Anyagjellemző: Edzett,Barnított · Elhajtás: Belső hatlap · Kulcsszélesség: 0.7 mm,0.9 mm,1.3 mm,1.5 mm,2 mm
Package contents:
1x imbuszkulcs, fekete oxid bevonattal, 0,7 mm x 67 mm
1x imbuszkulcs, fekete oxid bevonattal, 0,9 mm x 70 mm
1x imbuszkulcs, fekete oxid bevonattal, 1,3 mm x 80 mm
1x imbuszkulcs, fekete oxid bevonattal, 1,5 mm x 91 mm
1x imbuszkulcs, fekete oxid bevonattal, 2,0 mm x 101 mm
1x Klasszikus tartó
| Elhajtás | Belső hatlap |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 0.7 mm |
| Kulcsszélesség | 0.9 mm |
| Kulcsszélesség | 1.3 mm |
| Kulcsszélesség | 1.5 mm |
| Kulcsszélesség | 2 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Barnított |
| Termék típus | Hajlított csavarhúzó készlet |
| Termékazonosító | 794298 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 1177056 |
| Súly | 11 g |
| Vonalkód | 4010995063825 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.