Hatszögkulcs, imbuszkulcs készlet
Wiha Belső hatlap Hajlított csavarhúzó készlet 7 részes
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha Belső hatlap Hajlított csavarhúzó készlet 7 részes
Termékazonosító: 969492
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Elhajtás | Belső hatlap |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 2 mm |
| Kulcsszélesség | 2.5 mm |
| Kulcsszélesség | 3 mm |
| Kulcsszélesség | 4 mm |
| Kulcsszélesség | 5 mm |
| Kulcsszélesség | 6 mm |
| Kulcsszélesség | 8 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Galvanikusan nemesített |
| Jellemzők | Gömbfej |
| Jellemzők | Tartó funkció |
| Termék típus | Hajlított csavarhúzó készlet |
| Termékazonosító | 969492 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 1176992 |
| Súly | 210 g |
A Hatszögkulcs, imbuszkulcs készletek kategóriában megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint például a KS Tools, Wera, Wiha, kwb és Bahco termékei. Legyen szó Proxxon Industrial vagy Mannesmann kulcsokról, 9 részes vagy 8 részes készletekről, derékszögű torx vagy hajlított L alakú kulcsokról, nálunk biztosan megtalálja a megfelelő szerszámot minden munkához.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.