Fázisceruza 3 mm 60 mm 110 - 250 V/AC DIN ISO 2380-1, Wiha 255-11L
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fázisceruza 3 mm 60 mm 110 - 250 V/AC DIN ISO 2380-1, Wiha 255-11LFázisceruza 3 mm 60 mm 110 - 250 V/AC DIN ISO 2380-1, Wiha 255-11LFelhasználás: max. 1000 V AC feszültség alatt álló részeken végzett munkákhoz. Az alacsony feszültségt...
Termékazonosító: 672599
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 290 Ft/db)
4 290 Ft
Fázisceruza 3 mm 60 mm 110 - 250 V/AC DIN ISO 2380-1, Wiha 255-11L
Felhasználás: max. 1000 V AC feszültség alatt álló részeken végzett munkákhoz. Az alacsony feszültségtartományban 250 V-ig terjedő feszültségek érzékelésére a földpotenciál ellen. Alkalmas ipari és kisiparos szakemberek számára. Megbízható Wiha SoftFinish® csavarhúzó, további tesztelési funkcióval. Ergonomikus Wiha SoftFinish® fogantyú átlátszó, ütésálló műanyagból. Fémlemez és stabil rögzítőlemez. Ergonomikus Wiha SoftFinish® többkomponensű markolat, elgurulás elleni védelemmel. Közvetlenül a pengére permetezett védőszigetelés. Jó minőségű króm-vanádium-molibdén acél, teljesen átedzve, barnítva. Kiváló minőségű króm-vanádium-molibdén acél keményített, nikkel bevonattal. Szabványok: DIN ISO 2380-1, DIN ISO 8764. Az IEC 60900: 2012 szabvány szerint készült. DIN ISO 2380.Műszaki adatok:
Anyag: Króm-vanádium-molibdén acél · Anyagjellemző: Edzett,Nikkel bevonatú · DIN szabvány: DIN ISO 2380-1 · Elhajtás: Egyeneshornyú · Feszültség (max.): 250 V/AC · Feszültség (min.): 110 V/AC · Markolat hossz: 80 mm · Markolat átmérő: 19 mm · Méret, hossz: 140 mm · Penge hossz: 60 mm · Pengeszélesség: 3 mm · Pengevastagság: 0.5 mm
| Pengeszélesség | 3 mm |
|---|---|
| Pengevastagság | 0.5 mm |
| Feszültség (min.) | 110 V/AC |
| Feszültség (max.) | 250 V/AC |
| Penge hossz | 60 mm |
| Hossz | 140 mm |
| Markolat átmérő | 19 mm |
| Markolat hossz | 80 mm |
| Anyag | Króm-vanádium-molibdén acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Nikkel bevonatú |
| DIN szabvány | DIN ISO 2380-1 |
| Elhajtás | Egyeneshornyú |
| Termék típus | Fázisvizsgáló |
| Termékazonosító | 672599 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 1176795 |
| Súly | 24 g |
| Vonalkód | 4010995347451 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.