Fáziskeresők, fázisceruzák
Wiha Fázisvizsgáló 3 mm 60 mm 150 - 250 V/AC
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha Fázisvizsgáló 3 mm 60 mm 150 - 250 V/AC
Termékazonosító: 794293
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 290 Ft/db)
5 290 Ft
| Pengeszélesség | 3 mm |
|---|---|
| Feszültség (min.) | 150 V/AC |
| Feszültség (max.) | 250 V/AC |
| Penge hossz | 60 mm |
| Hossz | 160 mm |
| Markolat átmérő | 17 mm |
| Markolat hossz | 100 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Barnított |
| Elhajtás | Egyeneshornyú |
| Termék típus | Fázisvizsgáló |
| Termékazonosító | 794293 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 1176794 |
| Súly | 32 g |
| Vonalkód | 4010995004569 |
A fáziskeresők és fázisceruzák segítenek biztonságosan meghatározni a feszültség jelenlétét elektromos vezetékekben. C.K., Wiha, Gedore RED, Bahco és TOOLCRAFT márkák széles választéka közül válogathat, hogy megtalálja a legmegfelelőbb eszközt a munkájához. A Wera 247 VDE szigetelt fázisceruza vagy a Wiha 05271 például kiváló választás mindennapi használatra.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.