D-SUB csatlakozók
Wieland 70.310.1640.0 Stift betét BAS Össz pólusszám 16 + PE 1 db
Gyártó: Wieland
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wieland 70.310.1640.0 Stift betét BAS Össz pólusszám 16 + PE 1 db
Termékazonosító: 848030
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 290 Ft/db)
5 290 Ft
| Sorozat | BAS |
|---|---|
| Jellemzők | Drótvédővel |
| Jellemzők | Ónozott |
| Jellemzők | Vörösréz ötvözettel |
| Pólusszám | 16 |
| Össz pólusszám | 16 + PE |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Mérési áram | 16 A |
| Mérési feszültség | 400 V/AC |
| Vezeték keresztmetszet (min.) | 0.5 mm² |
| Vezeték keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Szín | Szürke |
| Vezető érintkező (PE) | Igen |
| Termék típus | Stift betét |
| Termékazonosító | 848030 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wieland |
| Cikkszám | 744115 |
| Súly | 66 g |
| Vonalkód | 4015573694613 |
A D-SUB csatlakozók klasszikus és megbízható megoldások az elektronikai eszközökhöz. Kínálatunkban megtalálhatók a leggyakoribb típusok, mint például az 9-, 15- és 25 pólusú D-SUB csatlakozók, melyek széles körben használhatók számítógépek, monitorok, audio berendezések és más elektronikai eszközök csatlakoztatásához.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.