Kis modul ház 45x45x18 mm fekete
Gyártó: WeroPlast
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kis modul házABS műanyagElektronikus egységek beépítésére. Az alsó rész felső oldalán 4 bepattintós lezárás van, és 4 számozott, rögzítőfüllel ellátott áttörésen keresztül lapos csatlakozók vezethetők ki. Színe fekete.Jelle...
Termékazonosító: 27328
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 475 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
475 Ft
ABS műanyag
Elektronikus egységek beépítésére. Az alsó rész felső oldalán 4 bepattintós lezárás van, és 4 számozott, rögzítőfüllel ellátott áttörésen keresztül lapos csatlakozók vezethetők ki. Színe fekete.
Jellemzők:
Bepattintós lezárás.
Műszaki adatok:
Anyag: ABS · Gyártói szám: 521671 · Ház típus: Moduláris műszerdobozok · Méret, hossz: 45 mm · Méret, magasság: 18 mm · Méret, szélesség: 45 mm · RoHS konform: Igen · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db
| Anyag | ABS |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Hossz | 45 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 45 x 45 x 18 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 521671 |
| Anyag | ABS műanyag |
| Termék típus | Moduláris műszerdobozok |
| Termékazonosító | 27328 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WeroPlast |
| Cikkszám | 521671 |
| Súly | 15 g |
| Vonalkód | 4016138146363 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.