Akusztikus jeladók
Werma Signaltechnik Jelzősziréna 190.000.68 WERMA Signaltechnik 230 V/AC 110 dB
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Jelzősziréna 190.000.68 WERMA Signaltechnik 230 V/AC 110 dB
Termékazonosító: 846944
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 88 990 Ft/db)
88 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
|---|---|
| Áramfelvét (max.) | 30 mA |
| Átmérő | 150 mm |
| Magasság | 147 mm |
| Védelmi típus | IP65 |
| Méret | (Ø x Ma) 150 mm x 147 mm |
| Gyártói szám | 190.000.68 |
| Zajkibocsátás (max.) | 110 dB |
| Termék típus | Jelzősziréna |
| Termékazonosító | 846944 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 586059 |
| Súly | 713 g |
| Vonalkód | 4049787022351 |
Az akusztikus jeladók fontos szerepet játszanak az automatizációs rendszerekben, figyelmeztetések és információközlés céljából. A Werma Signaltechnik, Eaton és Schabus márkák széles választékával biztosítjuk a megfelelő hangjelzést minden igénynek. Jelző zümmerzől, sireneken és jelző dudákon keresztül pontosan adhatja közre az üzenetet, legyen szó riasztásról vagy egyszerű figyelmeztetésről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.