Kombinált jeladók
Werma Signaltechnik Kombi jeladó 444.110.75 Piros 24 V/DC 114 dB
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Kombi jeladó 444.110.75 Piros 24 V/DC 114 dB
Termékazonosító: 846942
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 127 990 Ft/db)
127 990 Ft
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
|---|---|
| Áramfelvét (max.) | 280 mA |
| Fényszín | Piros |
| Magasság | 109 mm |
| Védelmi típus | IP65 |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 152 x 109 x 113 mm |
| Mélység | 113 mm |
| Szélesség | 152 mm |
| Gyártói szám | 444.110.75 |
| Zajkibocsátás (max.) | 114 dB |
| Súly | 470 g |
| Termék típus | Kombi jeladó |
| Termékazonosító | 846942 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 585968 |
| Súly | 394 g |
| Vonalkód | 4049787021620 |
A kombinált jeladók segítségével hatékonyan és hangosan jelezhetők az automatizációs folyamatokban bekövetkező események. Ezek a készülékek egyszerre több információt közvetítenek: fényjelzést és hangjelzést, így biztosítva a maximális figyelmet. A Werma Signaltechnik és ComPro márkák kínálatából kiválaszthatja a számára legmegfelelőbb kombinált jeladót, mely tökéletesen illeszkedik a berendezéseihez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.