Kombinált jeladók
Werma Signaltechnik Kombi jeladó Werma Piros, Sárga, Zöld 24 V/DC 85 dB
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Kombi jeladó Werma Piros, Sárga, Zöld 24 V/DC 85 dB
Termékazonosító: 846913
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 208 990 Ft/db)
208 990 Ft
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
|---|---|
| Áramfelvét (max.) | 380 mA |
| Fényszín | Piros |
| Fényszín | Sárga |
| Fényszín | Zöld |
| Magasság | 485 mm |
| Védelmi típus | IP69K |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 112 x 485 x 125 mm |
| Mélység | 125 mm |
| Szélesség | 112 mm |
| Gyártói szám | 695.300.55 |
| Kivitel | Piros / sárga / zöld |
| Zajkibocsátás (max.) | 85 dB |
| Súly | 550 g |
| Termék típus | Kombi jeladó |
| Termékazonosító | 846913 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 585575 |
| Súly | 699 g |
| Vonalkód | 4049787021323 |
A kombinált jeladók segítségével hatékonyan és hangosan jelezhetők az automatizációs folyamatokban bekövetkező események. Ezek a készülékek egyszerre több információt közvetítenek: fényjelzést és hangjelzést, így biztosítva a maximális figyelmet. A Werma Signaltechnik és ComPro márkák kínálatából kiválaszthatja a számára legmegfelelőbb kombinált jeladót, mely tökéletesen illeszkedik a berendezéseihez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.