Kombi jeladó, LED fény és jelzősziréna 24 V 85 dB, Werma Signaltechnik 691.400.55
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kombi jeladó, LED fény és jelzősziréna 24 V 85 dB, Werma Signaltechnik 691.400.55Kombi jeladó, LED fény és jelzősziréna 24 V 85 dB, Werma Signaltechnik 691.400.55Egyszerű és rugalmas szerelésKisugárzási szög 160°Állítható foly...
Termékazonosító: 846904
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 124 990 Ft/db)
124 990 Ft
Kombi jeladó, LED fény és jelzősziréna 24 V 85 dB, Werma Signaltechnik 691.400.55
Egyszerű és rugalmas szerelésKisugárzási szög 160°
Állítható folyamatos vagy villogó fény
A LED jelzőtorony lenyűgözi a formai és félkör alakú kialakításával, amely biztosítja a fényjel 160 fokos sugárzási szögét. Ez biztosítja a jel optimális láthatóságát oldalról is. Ha egyik jel sem aktív, akkor a LED-oszlop a lapos kivitelével a háttérben marad, és nem befolyásolja a környezetét. Az oszlop tökéletesen beleilleszkedik a környezetébe, és átlátszó házban vagy vonzó fémszínnel is kapható. Az állandó vagy villogó fény lehetősége és az IP65, a lakás magas szintű védelme széles körben alkalmazható alkalmazási területeken, például raktározási és szállítószalag-technológián, mechanikai és üzemmérnöki munkákon az épülettechnikához beltéri és kültéri területeken.
Műszaki adatok:
Jeltechnika jellemzők: LED · Jelzés típus: Tartós fény,Villanófény · Kivitel: Akusztikával / több hanggal · Méret, magasság: 105 mm · Méret, mélység: 45 mm · Méret, szélesség: 195 mm · Szín: Ezüst · Súly: 240 g · További műszaki adatok: Akusztikus jel: zümmögő vagy többhangú sziréna (8 hang) · Hőmérséklet tartomány: - 30 - +50 °C · Ház alapja: PC-ABS, fekete · Felerősítés: falra szerelés · Csatlakozás: csavaros szorító max. 1,5 mm² · Védelmi típus: IP65 · Zajkibocsátás (max.): 85 dB · Áramfelvét (max.): 30 mA · Üzemi feszültség: 24 V/DC
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
|---|---|
| Áramfelvét (max.) | 30 mA |
| Szín | Ezüst |
| Jelzés típus | Tartós fény |
| Jelzés típus | Villanófény |
| Magasság | 105 mm |
| Jellemzők | LED |
| Védelmi típus | IP65 |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 195 x 105 x 45 mm |
| Mélység | 45 mm |
| Szélesség | 195 mm |
| Gyártói szám | 691.400.55 |
| Kivitel | Akusztikával / több hanggal |
| Zajkibocsátás (max.) | 85 dB |
| Súly | 240 g |
| Termék típus | Kombi jeladó |
| Termékazonosító | 846904 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 585490 |
| Súly | 297 g |
| Vonalkód | 4049787020661 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.