Jelzőoszlopok
Werma Signaltechnik Jelző oszlop 691.100.68 KombiSIGN 71 LED Fehér 1 db
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Jelző oszlop 691.100.68 KombiSIGN 71 LED Fehér 1 db
Termékazonosító: 846899
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 73 990 Ft/db)
73 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
|---|---|
| Áramfelvét (max.) | 30 mA |
| Szín | Átlátszó |
| Jelzés típus | Tartós fény |
| Jelzés típus | Villanófény |
| Magasság | 105 mm |
| Jellemzők | LED |
| Védelmi típus | IP65 |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 195 x 105 x 45 mm |
| Szélesség | 195 mm |
| Fényszín | Fehér |
| Gyártói szám | KombiSIGN 71 |
| Súly | 240 g |
| Mélység | 45 mm |
| Kivitel | Akusztika nélkül |
| Termék típus | Jelző oszlop |
| Termékazonosító | 846899 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 585400 |
| Súly | 301 g |
| Vonalkód | 4049787020616 |
A jelzőoszlopok segítségével egyszerűen és hatékonyan jelezheted a folyamatok állapotát, figyelmeztetéseket adhatsz ki vagy irányítást biztosíthatsz az üzemben. Werma Signaltechnik, TRU COMPONENTS, Eaton, Pfannenberg és Siemens márkák széles választéka közül kiválaszthatod a megfelelő jelzőoszlopot az igényeidhez. LED-es jelzőoszlopok piros/zöld, piros/sárga/zöld vagy más kombinációkban kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.