Akusztikus jeladók
Werma Signaltechnik Jelzősziréna 144.000.68 Werma 230 V/AC 110 dB
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Jelzősziréna 144.000.68 Werma 230 V/AC 110 dB
Termékazonosító: 848474
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 81 990 Ft/db)
81 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
|---|---|
| Áramfelvét (max.) | 30 mA |
| Magasság | 112.5 mm |
| Hangok száma | 32 |
| Védelmi típus | IP65 |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 109 x 112.5 x 152 mm |
| Szélesség | 109 mm |
| Gyártói szám | 144.000.68 |
| Zajkibocsátás (max.) | 110 dB |
| Mélység | 152 mm |
| Termék típus | Jelzősziréna |
| Termékazonosító | 848474 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 585264 |
| Súly | 518 g |
| Vonalkód | 4049787019405 |
Az akusztikus jeladók fontos szerepet játszanak az automatizációs rendszerekben, figyelmeztetések és információközlés céljából. A Werma Signaltechnik, Eaton és Schabus márkák széles választékával biztosítjuk a megfelelő hangjelzést minden igénynek. Jelző zümmerzől, sireneken és jelző dudákon keresztül pontosan adhatja közre az üzenetet, legyen szó riasztásról vagy egyszerű figyelmeztetésről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.