Akusztikus jeladók
Werma Signaltechnik Jelződuda 570.052.55 WERMA Signaltechnik Hosszú hang 24 V/DC 108 dB
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Jelződuda 570.052.55 WERMA Signaltechnik Hosszú hang 24 V/DC 108 dB
Termékazonosító: 886364
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 70 990 Ft/db)
70 990 Ft
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
|---|---|
| Áramfelvét (max.) | 350 mA |
| Jelzés típus | Hosszú hang |
| Magasság | 356 mm |
| Védelmi típus | IP55 |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 148 x 356 x 152 mm |
| Szélesség | 148 mm |
| Gyártói szám | 570.052.55 |
| Zajkibocsátás (max.) | 108 dB |
| Mélység | 152 mm |
| Termék típus | Jelződuda |
| Termékazonosító | 886364 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 585170 |
| Súly | 1.056 kg |
| Vonalkód | 4016138413106 |
Az akusztikus jeladók fontos szerepet játszanak az automatizációs rendszerekben, figyelmeztetések és információközlés céljából. A Werma Signaltechnik, Eaton és Schabus márkák széles választékával biztosítjuk a megfelelő hangjelzést minden igénynek. Jelző zümmerzől, sireneken és jelző dudákon keresztül pontosan adhatja közre az üzenetet, legyen szó riasztásról vagy egyszerű figyelmeztetésről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.