Kombinált jeladók
Werma Signaltechnik Kombi jeladó LED 150.100.55 Piros Tartós fény 24 V/DC 80 dB
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Kombi jeladó LED 150.100.55 Piros Tartós fény 24 V/DC 80 dB
Termékazonosító: 910342
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 39 990 Ft/db)
39 990 Ft
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
|---|---|
| Áramfelvét (max.) | 50 mA |
| Fényszín | Piros |
| Jelzés típus | Tartós fény |
| Átmérő | 49.5 mm |
| Magasság | 74 mm |
| Jellemzők | LED |
| Védelmi típus | IP65 |
| Méret | (Ø x Ma) 49.5 mm x 74 mm |
| Gyártói szám | 150.100.55 |
| Zajkibocsátás (max.) | 80 dB |
| Hangfrekvencia | 2.8 kHz |
| Termék típus | Kombi jeladó |
| Termékazonosító | 910342 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 585120 |
| Súly | 49 g |
A kombinált jeladók segítségével hatékonyan és hangosan jelezhetők az automatizációs folyamatokban bekövetkező események. Ezek a készülékek egyszerre több információt közvetítenek: fényjelzést és hangjelzést, így biztosítva a maximális figyelmet. A Werma Signaltechnik és ComPro márkák kínálatából kiválaszthatja a számára legmegfelelőbb kombinált jeladót, mely tökéletesen illeszkedik a berendezéseihez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.