Akusztikus jeladók
Werma Signaltechnik Jelző zümmer 109.010.75 109.010.75 Pulzáló fény 24 V/AC, 24 V/DC 80 dB
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Jelző zümmer 109.010.75 109.010.75 Pulzáló fény 24 V/AC, 24 V/DC 80 dB
Termékazonosító: 846889
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 35 990 Ft/db)
35 990 Ft
| Üzemi feszültség | 24 V/AC |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Áramfelvét (max.) | 25 mA |
| Jelzés típus | Pulzáló fény |
| Átmérő | 52 mm |
| Védelmi típus | IP65 |
| Méret | (Ø x H) 52 mm x 67.1 mm |
| Hossz | 67.1 mm |
| Gyártói szám | 109.010.75 |
| Zajkibocsátás (max.) | 80 dB |
| Hangfrekvencia | 2100 Hz |
| Termék típus | Jelző zümmer |
| Termékazonosító | 846889 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 585044 |
| Súly | 60 g |
| Vonalkód | 4016138369823 |
Az akusztikus jeladók fontos szerepet játszanak az automatizációs rendszerekben, figyelmeztetések és információközlés céljából. A Werma Signaltechnik, Eaton és Schabus márkák széles választékával biztosítjuk a megfelelő hangjelzést minden igénynek. Jelző zümmerzől, sireneken és jelző dudákon keresztül pontosan adhatja közre az üzenetet, legyen szó riasztásról vagy egyszerű figyelmeztetésről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.