Elektronikus beépíthető jelzősziréna 24 V 100 dB, Werma Signaltechnik 110.000.75
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Elektronikus beépíthető jelzősziréna 24 V 100 dB, Werma Signaltechnik 110.000.75Elektronikus beépíthető jelzősziréna 24 V 100 dB, Werma Signaltechnik 110.000.758 különböző hangHangos beépített többhangú sziréna. 22,5 mm-es beé...
Termékazonosító: 846886
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
Elektronikus beépíthető jelzősziréna 24 V 100 dB, Werma Signaltechnik 110.000.75
8 különböző hangHangos beépített többhangú sziréna. 22,5 mm-es beépítési méret.
Jellemzők:
Magas szintű védelem IP65 · 8 hang beállítható · Hangerő állítható · Ház: PC / ABS keverék · Összeállítva a hangerőt állítható hátulról is · Rögzítés: sík rögzítés Ø 22,5 mm (M22) m-re. Forgás elleni védelem · Csatlakozás: csavarkötéssel dugó max. 1,5 mm² · Élettartam:
Műszaki adatok:
Hangfrekvencia: 2100 Hz · Jelzés típus: Hosszú hang,Pulzáló fény · Méret, magasság: 71.6 mm · Védelmi típus: IP65 · Zajkibocsátás (max.): 100 dB · Áramfelvét (max.): 80 mA · Átmérő: 70 mm · Üzemi feszültség: 24 V/AC,24 V/DC
| Üzemi feszültség | 24 V/AC |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Áramfelvét (max.) | 80 mA |
| Jelzés típus | Hosszú hang |
| Jelzés típus | Pulzáló fény |
| Átmérő | 70 mm |
| Magasság | 71.6 mm |
| Védelmi típus | IP65 |
| Méret | (Ø x Ma) 70 mm x 71.6 mm |
| Gyártói szám | 110.000.75 |
| Zajkibocsátás (max.) | 100 dB |
| Hangfrekvencia | 2100 Hz |
| Termék típus | Jelzősziréna |
| Termékazonosító | 846886 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 585016 |
| Súly | 83 g |
| Vonalkód | 4016138313482 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.