Akusztikus jeladók
Werma Signaltechnik Jelző zümmer 111.000.55 111.000.55 Hosszú hang, Pulzáló fény 24 V/DC 80 dB
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Jelző zümmer 111.000.55 111.000.55 Hosszú hang, Pulzáló fény 24 V/DC 80 dB
Termékazonosító: 846208
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 41 990 Ft/db)
41 990 Ft
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
|---|---|
| Áramfelvét (max.) | 20 mA |
| Jelzés típus | Hosszú hang |
| Jelzés típus | Pulzáló fény |
| Átmérő | 50 mm |
| Magasság | 22 mm |
| Védelmi típus | IP65 |
| Méret | (Ø x Ma) 50 mm x 22 mm |
| Gyártói szám | 111.000.55 |
| Zajkibocsátás (max.) | 80 dB |
| Hangfrekvencia | env. 2,8 kHz |
| Termék típus | Jelző zümmer |
| Termékazonosító | 846208 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 430032 |
| Súly | 51 g |
| Vonalkód | 4049787025628 |
Az akusztikus jeladók fontos szerepet játszanak az automatizációs rendszerekben, figyelmeztetések és információközlés céljából. A Werma Signaltechnik, Eaton és Schabus márkák széles választékával biztosítjuk a megfelelő hangjelzést minden igénynek. Jelző zümmerzől, sireneken és jelző dudákon keresztül pontosan adhatja közre az üzenetet, legyen szó riasztásról vagy egyszerű figyelmeztetésről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.