Akusztikus jeladók
Werma Signaltechnik Jelzősziréna 153.000.55 153.000.55 24 V/DC 105 dB
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Jelzősziréna 153.000.55 153.000.55 24 V/DC 105 dB
Termékazonosító: 889895
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 70 990 Ft/db)
70 990 Ft
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
|---|---|
| Áramfelvét (max.) | 120 mA |
| Magasság | 85 mm |
| Hangok száma | 8 |
| Védelmi típus | IP66 |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 85 x 85 x 72 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Gyártói szám | 153.000.55 |
| Zajkibocsátás (max.) | 105 dB |
| Hangfrekvencia | 110 - 3000 Hz |
| Mélység | 72 mm |
| Termék típus | Jelzősziréna |
| Termékazonosító | 889895 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 430029 |
| Súly | 177 g |
| Vonalkód | 4049787028551 |
Az akusztikus jeladók fontos szerepet játszanak az automatizációs rendszerekben, figyelmeztetések és információközlés céljából. A Werma Signaltechnik, Eaton és Schabus márkák széles választékával biztosítjuk a megfelelő hangjelzést minden igénynek. Jelző zümmerzől, sireneken és jelző dudákon keresztül pontosan adhatja közre az üzenetet, legyen szó riasztásról vagy egyszerű figyelmeztetésről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.