Werma Signaltechnik Jelző oszlop elem 634.530.75 KombiSIGN 40 TwinLIGHT cl LED Kék 1 db
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
KombiSIGN 40 TwinLIGHT cl 24V AC / DC BUNincs több vak terület az OmniView kupola 360 ° -os sugárzásának köszönhetőenA megfelelő oszlop minden alkalmazáshoz, köszönhetően a DesignLOOK-nak és a ClassicLOOK-nak Egy elemben kombinálja a...
Termékazonosító: 889541
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
Nincs több vak terület az OmniView kupola 360 ° -os sugárzásának köszönhetően
A megfelelő oszlop minden alkalmazáshoz, köszönhetően a DesignLOOK-nak és a ClassicLOOK-nak
Egy elemben kombinálja a folyamatos LED-es fényt és a villogó LED-fényt
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Anyag: Polikarbonát · Fényszín (fényforrás): Kék · Házszín: Átlátszó · Jeltechnika jellemzők: LED · Jelzés típus: Tartós fény, Villanófény · Méret, magasság: 58.6 mm · Sorozat (jeltechnika): KombiSign 40 · Súly: 39 g · Villanófrekvencia: 60 villanás/perc · Védelmi típus: IP66 · Áramfelvét (max.): 30 mA · Átmérő: 40 mm · Üzemi feszültség: 24 V/AC, 24 V/DC
| Sorozat | KombiSign 40 |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 24 V/AC |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Áramfelvét (max.) | 30 mA |
| Jelzés típus | Tartós fény |
| Jelzés típus | Villanófény |
| Átmérő | 40 mm |
| Magasság | 58.6 mm |
| Jellemzők | LED |
| Villanófrekvencia | 60 villanás/perc |
| Védelmi típus | IP66 |
| Méret | (Ø x Ma) 40 mm x 58.6 mm |
| Házszín | Átlátszó |
| Fényszín | Kék |
| Anyag | Polikarbonát |
| Gyártói szám | KombiSIGN 40 TwinLIGHT cl |
| Súly | 39 g |
| Termék típus | Jelző oszlop elem |
| Termékazonosító | 889541 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 1418763 |
| Súly | 38 g |
| Vonalkód | 4049787038659 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.