Jelzőoszlopok
Werma Signaltechnik Jelző oszlop 698.130.75 K37 LED Sárga, Piros 1 db
Gyártó: Werma Signaltechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Werma Signaltechnik Jelző oszlop 698.130.75 K37 LED Sárga, Piros 1 db
Termékazonosító: 842086
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 39 990 Ft/db)
39 990 Ft
| Üzemi feszültség | 24 V/AC |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Áramfelvét (max.) | 100 mA |
| Jelzés típus | Tartós fény |
| Átmérő | 37.5 mm |
| Magasság | 140.5 mm |
| Jellemzők | LED |
| Védelmi típus | IP65 |
| Méret | (Ø x Ma) 37.5 mm x 140.5 mm |
| Fényszín | Sárga |
| Fényszín | Piros |
| Gyártói szám | K37 |
| Termék típus | Jelző oszlop |
| Termékazonosító | 842086 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Werma Signaltechnik |
| Cikkszám | 1359400 |
| Súly | 155 g |
| Vonalkód | 4049787028766 |
A jelzőoszlopok segítségével egyszerűen és hatékonyan jelezheted a folyamatok állapotát, figyelmeztetéseket adhatsz ki vagy irányítást biztosíthatsz az üzemben. Werma Signaltechnik, TRU COMPONENTS, Eaton, Pfannenberg és Siemens márkák széles választéka közül kiválaszthatod a megfelelő jelzőoszlopot az igényeidhez. LED-es jelzőoszlopok piros/zöld, piros/sárga/zöld vagy más kombinációkban kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.