Belsőkulcsnyílású csavarhúzó
Wera 2054 Elektronika- és finommechanika Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 0.7 mm Penge hossz: 40 mm Méret, hossz: 137 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2054 Elektronika- és finommechanika Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 0.7 mm Penge hossz: 40 mm Méret, hossz: 137 mm
Termékazonosító: 750542
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 0.7 mm |
| Penge hossz | 40 mm |
| Hossz | 137 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Méret (markolat) | 97 x 13 mm |
| Kulcstávolság | 0.7 mm |
| Termék típus | Belső hatlap csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750542 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 826380 |
| Súly | 19 g |
| Vonalkód | 4013288032072 |
Belsőkulcsnyílású csavarhúzók széles választéka várja Önt! A Wera, Wiha, Bahco, KS Tools és C.K. márkák kiváló minőségű eszközeivel könnyedén meg tudja oldani a legkülönfélébb feladatokat. T-markolatos vagy hatszögletű formájú csavarhúzókat kínálunk, különböző kulcsszélességekkel és hosszúságokkal. Elektronika- és finommechanikai munkákhoz is találhat megfelelő eszközt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.