Wera 2052 Elektronika- és finommechanika Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 3 mm Penge hossz: 60 mm Méret, hossz: 157 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2052 Elektronika- és finommechanika Belső hatlap csavarhúzó Kulcsszélesség: 3 mm Penge hossz: 60 mm Méret, hossz: 157 mm
Termékazonosító: 750538
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 3 mm |
| Penge hossz | 60 mm |
| Hossz | 157 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| DIN szabvány | DIN ISO 2936 |
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Jellemzők | Gömbfej |
| Méret (markolat) | 97 x 13 mm |
| Méret | 3.0 mm |
| Szabványok | DIN ISO 2936 |
| Termék típus | Belső hatlap csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750538 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 826365 |
| Súly | 20 g |
| Vonalkód | 4013288032027 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.