Torx csavarhúzók
Wera 2067 Elektronika- és finommechanika Torx csavarhúzó Méret (csavarhúzó) TR 15 Penge hossz: 60 mm 1 db
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2067 Elektronika- és finommechanika Torx csavarhúzó Méret (csavarhúzó) TR 15 Penge hossz: 60 mm 1 db
Termékazonosító: 750536
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Méret | TR 15 |
| Penge hossz | 60 mm |
| Hossz | 157 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Penge Ø | 4 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| Elhajtás | TORX BO |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Méret (markolat) | 97 x 13 mm (LxØ) |
| Termék típus | Torx csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750536 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 826353 |
| Súly | 19 g |
| Vonalkód | 4013288032270 |
A Torx csavarhúzók speciális alakjukkal ideálisak a modern hardverekhez és szerelvényekhez. Wera, Wiha, Bahco, Gedore és Bosch Professional márkák kínálatában megtalálhatók a legkiválóbb minőségű Torx csavarhúzók, melyekkel precíz munkavégzésre számíthat. Proxxon Flex-Dot készleteivel vagy Knipex VDE torx csavarhúzóival könnyedén szerelheti össze bútorait, eszközöket és elektromos berendezéseket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.